Videa pro školy - základní info o projektu

Milí pedagogičtí přátelé,

představujeme Vám projekt výukových filmů z vlastivědy, zeměpisu a dějepisu především  pro základní školy. Jednotlivé kolekce mají rozsah 10 filmů z vlastivědy, 14 filmů Regiony České Republiky11 filmů Země Evropy. Připravuje se výroba dvanáctidílného dějepisného cyklu Po stopách českých dějin.

Jedná se vždy o plně profesionálně provedené dokumentární filmy natáčené na autentických místech v celé republice a v Evropě. Obsahově vycházejí z učiva na ZŠ a jsou podané pro žáky zajímavou formou. Délka jednotlivých filmů je 18 - 25 min., což je podle našich zkušeností ideální časový rozsah, aby učitel mohl v průběhu vyučovací hodiny s filmem dál pracovat.

Náš pracovní tým má s výrobou dokumentárních vzdělávacích filmů pro školy bohaté zkušenosti, vždyť s výrobou prvních výukových filmů jsme začali už kolem roku 1995. O oblibě našich produktů u učitelů svědčí mimo jiné to, že za oněch zhruba 25 let jsme prodali školám okolo 40 000 výukových filmů.

Až do roku 2020 jsme prodávali školám filmy nejprve na videokazetách a pak na nosičích DVD. Od letošního roku (2021) přecházíme na internetový prodej, kdy si školy budou moci objednat a následně přehrávat z Internetu jednotlivé filmy nebo celé balíčky. Výhodou je, že jako škola dostanete jedno heslo, které mohou děti použít i doma. Pro to, abyste si mohli udělat představu o způsobu provedení, přikládáme DEMO video, které si můžete prohlédnout, aniž byste se zaregistrovali.

A ještě jedna zajímavost. Cena jednoho filmu je 298 Kč, pokud si ale objednáte celý balíček, ať už z vlastivědy nebo zeměpisu či dějepisu, dostáváte automaticky slevu 10 %!

Přejeme Vám milé kolegyně a kolegové, aby se Vám vaše nelehká pedagogická práce dařila a věříme, že naše výukové filmy budou pro Vás vítaným pomocníkem, který Vám pomůže zpestřit a obohatit výuku.

Online výuková videa

Mgr. Jiří Čapek

Středoškolský učitel s dlouholetou praxí.
Specializace:  zeměpis, dějepis.
Autor scénářů vzdělávacích filmů pro školy.
Podíl na režii a produkci školních filmů.

 
Online výuková videa

Miroslav Čapek

Scenárista, režisér, kameraman, nezávislý producent a tvůrce filmových a video pořadů v poslední době především cestopisných dokumentů. Aktuálně jsou jeho filmová díla promítána v České televizi, ale i na filmových festivalech, či dlouhodobě přístupná na Internetu. Více na jeho webu: www.miroslav-capek.cz

Cenový plán

Na videa se můžete dívat celý školní rok ve škole i doma Stačí jeden účet

Jedná se o roční předplatné. Následující rok si můžete členství prodloužit za poloviční cenu a na třetí rok již to bude zdarma.

Jedno konkrétní video 298 Kč Vybrat
Balíček Vlastivěda
10+1 videí (sleva 10%)
2 682 Kč Objednat
Balíček Regiony České Republiky
15 videí (sleva 10%)
4 023 Kč Objednat
Balíček Země Evropy
11 videí (sleva 10%)
2 950 Kč Objednat
Kompletní databáze filmů
37 videí (sleva 15%)
9 119 Kč Objednat
Ukázkové video ke zhlédnutí (zdarma :-) Zhlédnout